FAQ - często zadawane pytania 
 1. Co to jest alias www?
 2. Co zrobić żeby założyć alias?
 3. Czy mogę posiadać kilka aliasów?
 4. Ile miejsca mam do wykorzystania na swoją stronę WWW?
 5. Zapomniałem swojego hasła, co mam zrobić?
 1. Co to jest alias www?  Do góry

  To adres www który będzie kierował na twoją stronę. Załóżmy, że prowadzisz blog pod adresem tomaszkowalski12345.prywatnyblog.com.pl. Adres jest długi i ciężko go zapamiętać. My oferujemy Tobie nowy adres w domenie 5f.pl. Spośród wolnych adresów możesz wybrać sobie nazwę która będzie przed .5f.pl, np. tomasz.5f.pl. Ten adres będzie kierował na stronę tomaszkowalski12345.prywatnyblog.com.pl

 2. Co zrobić żeby założyć alias?  Do góry

  Należy się zarejestrować. Na podany przy rejestracji adres email dostaniesz emaila z linkiem aktywującym. Masz 72 godziny na kliknięcie w ten link i dokończfenie rejestracji. Dzięki rejestracji będziesz miał możliwość zakładania różnych aliasów i subalisów.

 3. Czy mogę posiadać kilka aliasów?  Do góry

  Tak. Użytkownik może posiadać dowolną ilość aliasów, jednakże nie mogą one prowadzić do tej samej witryny.

 4. Ile miejsca mam do wykorzystania na swoją stronę WWW?  Do góry

  Nic. Oferujemy usługi aliasowe, nie hostingowe. My dajemy ci krótki i ładny adres internetowy, nie zaopatrujemy cię natomiast w miejsce na serwerze, nie hostujemy twojej strony WWW.

 5. Zapomniałem swojego hasła, co mam zrobić?  Do góry

  Należy skorzystać z opcji "przypomnienie hasła". Jeżeli podany adres email będzie się zgadzał z adresem w bazie użytkowników to nowe hasło zostanie wysłane na ten adres email.

Copyright © 5f.pl All Rights Reserved