Regulamin 

Regulamin aliasów

 1. Rejestracja w serwisie oznacza, że zapoznałeś się i akceptujesz wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu oraz zapoznałeś się z FAQ.
 2. Użytkownik może zarejestrować dowolną, niezarejestrowaną wcześniej domenę (alias).
 3. Aliasy są rejestrowane bezterminowo.
 4. Administrator może sprawdzać czy dany alias jest nadal wykorzystywany/używany. W przypadku jego nieużywania Administrator będzie usuwać i zwracać taki alias do puli domen wolnych.
 5. Osoba rejestrująca się w systemie musi podać dane zgodne z prawdą i nie naruszające interesów osób trzecich.
 6. Administrator ma prawo do wykorzystania podanych podczas rejestracji danych do celów promocji produktów lub usług, w szczególności poprzez dołączanie treści reklamowych do aliasow w specjalnie przeznaczonych obszarach witryny użytkownika.
 7. Użytkownik rejestrujący darmowe aliasy wyraża zgodę na otrzymywanie maili informacyjno-reklamowych.
 8. Autorzy serwisu 5f.pl nie odpowiadają za treść stron użytkowników na które kierują aliasy oraz podejmowanie przez użytkowników działania.
 9. Użytkownik w pełni odpowiada za treść swoich stron na które kierują aliasy 5f.pl, swoje działania oraz ew. szkody wyrządzone serwisowi 5f.pl lub osobom trzecim.
 10. Zabroniona jest rejestracja aliasów prowadzących do stron, których treść i/lub działalność jest sprzeczna z prawem, narusza czyjeś prawa, wyrządza szkody majątkowe i/lub osobowe, podszywa się pod inne podmioty i/lub osoby.
 11. Zabroniona jest rejestracja aliasów kierujących do stron służących do spamowania
 12. Zabroniona jest rejestracja aliasów prowadzących do stron pornograficznych.
 13. W przypadku podanego przy rejestracji nieistniejącego adresu e-mail, alias nie zostanie założony.
 14. Darmowy alias nie może być wynajmowany, udostępniany trzecim osobom ani odsprzedawany.
 15. Administrator może skasować istniejący alias bez podania przyczyny jeśli stwierdzi, że użytkownik działa niezgodnie z prawem oraz regulaminem serwisu.
 16. W przypadku braku akceptacji zmian regulaminu użytkownik ma prawo do skasowania konta.
 17. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych które podał podczas rejestracji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r (Dz.U. nr 133 z 1997r) wraz z późniejszymi zmianami oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 18. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.
Copyright © 5f.pl All Rights Reserved